"Heavy Duty - dni i noce z Judas Priest" niebawem na polskim rynku!


Niebawem - bo już 18 lutego 2019 roku na polskim rynku wydawniczym ukaże się książka Heavy Duty - dni i noce z Judas Priest autorstwa K.K Downinga i Marka Eglintona! Wydawnictwo można już zamawiać na stronie wydawcy. 


Formacja Judas Priest, która została założona w 1969 roku w Wielkiej Brytanii ma za sobą szereg sukcesów, koncerty na całym świecie – w tym podczas legendarnego Wacken Open Air (relację z występu formacji podczas W:O:A 2018 znajdziecie TUTAJ) oraz miliony sprzedanych płyt, nic więc dziwnego, że na rynku wydawniczym pojawia się coraz więcej książek poświęconych grupie. Niebawem – bo już 18 lutego 2019 roku na polskim rynku ukaże się książka K.K Downinga (byłego członka kapeli) oraz Marka Eglintona zatytułowana Heavy Duty – dni i noce z Judas Priest. Więcej szczegółów na temat książki znajdziecie TUTAJ

"Niedługo Judas Priest będzie obchodził pięćdziesięciolecie swojej działalności. Dzięki tej książce fani wreszcie będą mieli okazję zajrzeć za kulisy dziesięcioleci szokujących, zabawnych i zapadających w pamięć sytuacji i opowieści otaczających tę heavymetalową instytucję. W Heavy Dutygitarzysta K.K. Downing opisuje skomplikowane konflikty charakterów, złe decyzje biznesowe, trudne relacje grupy z członkami Iron Maiden, a także to, w jaki sposób Judas Priest znalazł się w epicentrum protestów rodzicielskich, atakujących społeczność heavymetalową w latach 80-tych ubiegłego wieku. Opisuje także swoją rolę w utrwalaniu wizerunku zespołu – ubrań z czarnej skóry z ćwiekami – który stał się później synonimem całego gatunku muzycznego. K.K. opowiada również o momencie, który zmienił jego życie – chwili, gdy w 2009 roku na scenie, podczas koncertu, spojrzał na swoich kolegów z zespołu i pomyślał: „To jest mój ostatni koncert”. Bez względu na temat czy związane z nim osoby, w tej książce K.K. wypowiada się o wszystkim otwarcie i bez ogródek" - obiecuje Wydawnictwo Kagra.


Komentarze