Metallica ogłasza dodatkowy koncert S&M2 dla członków fan clubu

fot. materiały prasowe

Zespół Metallica niedawno ogłosił wyjątkowy koncert – z okazji 20. rocznicy wydania koncertowego albumu z orkiestrą symfoniczną zatytułowanego S&M formacja zapowiedziała jednorazowy koncert S&M2 z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej z San Francisco. Po kłopotach z kupnem biletów przez członków fan clubu grupy Metallica zdecydowała się zorganizować dodatkowy koncert tylko dla członków Fifth Member. Przeczytajcie oświadczenie zespołu:


Wow… tyle mamy do powiedzenia! Reakcje fanów ‘Talliki na nasze ogłoszenie koncertu z San Franisco Symphony zmiotła nas, w rzeczywistości była kompletnie i totalnie przytłaczająca – dziękujemy wam! Rozumiemy również, że wielu z was przyniosło to także frustrację i rozczarowanie, ponieważ podaż biletów spadła bardziej, niż popyt.

Usłyszeliśmy Was i uczymy się na własnych błędach w związku ze sprzedażą biletów na ten koncert. Pracujemy nad tym, ale już teraz jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że dodano drugie show w Chase Center i San Francisco [zaplanowane na] niedzielę 8 września. Pierwsze biznesowe ogłoszenie: nie ma publicznej sprzedaży! Bilety na drugie show S&M2 będą dostępne wyłącznie dla członków Fifth Member.

Cieszymy się, że możemy kontynuować świętowanie otwarcia tej światowej klasy areny dzieląc ją z Golden State Warriors, The SF Symphony, Michaelem Tilsonem Thomasem, Chase Center i tym, co to wydarzenie znaczy dla miasta i mieszkańców San Francisco. Drugi koncert daje nam szansę na świętowanie w wyjątkowy i specjalny sposób z każdym z was, zagorzałymi Fifth Members. Wszyscy w Metallica HQ [kwaterze głównej – przyp. tłum.] jesteśmy skupieni nad opracowywaniem planu, żeby dać każdemu najbardziej sprawiedliwą i równą szansę na zdobycie biletów ( i zrobić wszystko, co tylko jest możliwe, aby nie dopuścić do powstawania botów). (…) z powodu zobowiązań umownych z Chase Center będzie dostępna niewielka liczba biletów dla posiadaczy kart sezonowych Golden State Warriors, ale reszta domu będzie wasza i tylko wasza… tylko Metallica Fan Club Family! Zabierze nam trochę czasu, aby było to wykonane niezawodnie, więc prosimy, czekajcie spokojnie jeszcze przez kilka dni, a my wrócimy do was ze szczegółami.

Dziękujemy wam za wszelkie komentarze, sugestie i przede wszystkim za wsparcie oraz cierpliwość! Bądźcie na bieżąco (…).


Metallica

Metallica w Polsce


Zespół Metallica w ramach trasy WorldWired Tour powróci do Polski i zagra koncert 21 sierpnia 2019 roku na PGE Narodowy w Warszawie., Bilety są do nabycia za pośrednictwem Live Nation Polska. Relację z koncertu w Krakowie znajdziecie TUTAJ.

Komentarze