Ray Wilson zagra koncert w Chorzowie


Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert Raya Wilsona w Chorzowie.

Ray Wilson ponownie w Polsce! Były wokalista Genesis podczas koncertu 9 lutego 2020 roku w Chorzowskim Centrum Kultury zaprezentuje zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy, jak i autorski materiał. Ray Wilson bilety już w sprzedaży.

Ray Wilson jest jednym z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 r. zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Dzięki oryginalnej barwie głosu przywrócił grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami, gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel.

Wcześniej, w 1994 r., debiutujący zespół Stiltskin z Rayem Wilsonem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów. Był numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak: Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.

Muzyk promuje obecnie swój ostatni krążek "Upon my life". Nowa płyta to podsumowanie 20 - lecia kariery solowej Raya Wilsona. Dwupłytowy album zawiera kultowe utwory uwielbianego w Polsce szkockiego artysty oraz 2 nowe single promujące wydawnictwo. Pierwszy singiel "Come the end of the world" trafił do rozgłośni radiowych na początku października 2019 roku.

Artysta zagra także koncert w Krakowie - 8 marca 2020 roku - w Nowohuckim Centrum Kultury. Bilety są w sprzedaży.

Zapraszamy serdecznie, tego koncertu nie można przegapić!

Ray Wilson – GENESIS Classic w Chorzowie
Chorzów  – 09.02.2020 –  Chorzowskie Centrum Kultury ul. H. Sienkiewicza 3
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 120zł, 130zł, 140zł  w dniu koncertu 130zł, 140zł, 150zł
Bilety do nabycia:
BILETY ELEKTRONICZNE:
Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z sieci EMPIK
Bilety z systemu Going Kup bilet


Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/15151 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/ray-wilson/ oraz w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z sieci EMPIK: https://empikbilety.pl/wydarzenie/ray-wilson-genesis-classic-chorzow/luty-2020

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2174999/ray-wilson-genesis-classic
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2304959692944123/

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert Raya Wilsona.

Zobacz także: Ray Wilson (Genesis) zagra w Chorzowie -> https://www.heavymetalandmore.pl/2019/10/ray-wilson-zagra-koncert-w-krakowie.html

Komentarze