Festiwal Castle Party 2020 odwołany

fot. Marcin Pflanz

Festiwal Castle Party 2020 został odwołany. Znamy datę przyszłorocznej edycji.

Castle Party 2020 zostało odwołane. Zaplanowane na dni 9 - 12 lipca wydarzenie, na którym miały wystąpić takie zespoły, jak: Closterkeller, Lacrimosa, Blutengel, HOCICO, ROSK, Batushka, Vlad In Tears, Artrosis, Massive Ego, Das Moon, czy Marlene Kiepke zostało odwołane w związku z zaistniałą sytuacją pandemiologiczną. 

Poznaliśmy już datę przyszłorocznej edycji. Castle Party 2021 odbędzie się w dniach 9 - 12 lipca w Bolkowie. Oto oświadczenie organizatorów:


"To dla nas i dla was bardzo trudne czasy. Paskudny wirus postawił wszystkich w niecodziennej i bardzo niewdzięcznej sytuacji. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby tegoroczna edycja festiwalu mogła się odbyć, ale życie boleśnie zweryfikowało nasze plany.

Musimy być realistami, dlatego z bólem serca, mając na uwadze bezpieczeństwo wasze, zespołów, jak i całej obsługi festiwalu, zostaliśmy zmuszeni do przełożenia Castle Party na 8-11 lipca 2021 roku.

To najtrudniejsza decyzja, jaką musieliśmy podjąć w historii festiwalu i jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, zwłaszcza że tegoroczna edycja była w zasadzie zapięta na ostatni guzik, a my, tak jak i wy, odliczaliśmy dni do rozpoczęcia imprezy.

Możemy obiecać, że jako organizatorzy zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby skład Castle Party w przyszłym roku nie odbiegł za bardzo od tego planowanego na 2020. Może się minimalnie zmienić, ale znakomita większość zespołów, w tym te najważniejsze, potwierdzają wolę wystąpienia w lipcu 2021.

Na koniec mamy do was gorącą prośbę: jak wiecie, Castle Party jest imprezą niszową i unikalną w skali kraju. Nasz budżet jest skromny. Bez waszej pomocy festiwal może nie przetrwać, ponieważ przygotowanie tegorocznej edycji i przełożenie jej na przyszły rok jest ogromnym wydatkiem.

Dlatego prosimy was, żebyście zachowali karnety, które już kupiliście. Będą one ważne za rok, a jeśli jeszcze ich nie kupiliście, to zachęcamy, żebyście to zrobili. Każdy z was może w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę, zapewniając kontynuację tej wspaniałej imprezy. Ci, którzy są z festiwalem od lat, zapewne to rozumieją. Tym, którzy chcieli być po raz pierwszy lub jeszcze się nie zdecydowali, podpowiadamy, że naprawdę warto być z nami i wysłuchać wspaniałych koncertów w murach średniowiecznego zamku Bolków.

Niech nasze święto mrocznej muzyki trwa dalej!

Tymczasem dbajcie o siebie i zaglądajcie na naszą facebookową grupę i oficjalny kanał na Discordzie, żebyśmy mogli z być z wami w stałym kontakcie :)
I co najważniejsze, do zobaczenia na Castle Party w 2021 roku!".


Castle Party 2019 trwało od 11 do 14 lipca 2019 roku. Podczas tegorocznej edycji festiwalu wystąpili między innymi (klikając na „pogrubioną” nazwę grupy przejdziesz bezpośrednio do galerii zdjęć): BaśniaHelrothWhispers In The ShadowAeon   SableDawn Of AshesMerciful NunsDeathstarsDDADarkherAgressiva   69ŻywiołakUK Decay, Lord Of The Lost, Atari Teenage Riot, BlitzkriegDark Side EonsGod ModuleSolar FakeEivør oraz Sólstafir.
Komentarze

  1. Świetna strona, polecam od siebie rytualmilosny.co.pl mam nadzieję, że strona spodoba się.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz