Behemoth prezentuje teledysk do "Wolves Ov Siberia"


Najnowszy album Behemoth I Loved You at Your Darkest ukaże się już 5 października. Zobaczcie teledysk do utworu Wolves Ov Siberia.

Album zatytułowany I Loved You At Your Darkest ukaże się już 5 października nakładem wytwórni Nuclear Blast Records w Europie i Metal Blade Records w Ameryce Północnej. Za produkcję płyty odpowiada sam zespół do spółki z Danielem Bergstrandem, wydawnictwo zmiksował Matt Hyde, masteringu dokonał natomiast Tom Baker. Krążek można zamówić TUTAJ. W Polsce płyta zostanie wydana nakładem Mystic Production. Album możecie zamówić bezpośrednio na stronie wytwórni klikając TU. Zobaczcie kolejny klip promujący album – teledysk do utworu Wolves Ov Siberia.
Lider Behemoth, Adam Nergal Darski o Wolves Ov Siberia:
„Ten utwór to pierwsza odsłona naszej nowej płyty, zaczęliśmy grać go na koncertach już w maju tego roku. Czysta, surowa energia i dynamika „Wolves Ov Siberia” sprawdziła się doskonale w wersji koncertowej. Wersja studyjna nie straciła absolutnie swojego charakteru, a dodatkowe elementy spowodowały , że poczujecie prawdziwy powiew czasów starożytnych. W końcu diabeł tkwi w szczegółach. Ten teledysk celowo różni się od poprzednich klipów, utrzymanych w klasycznej estetyce Behemoth. Chciałem, żeby był chaotyczny, oszałamiający, ale zarazem piękny… Myślę, że zrealizowaliśmy naszą misję i jesteśmy naprawdę zadowoleni z końcowego efektu pracy Kyle Kadow i Stevena Cleavlanda. Zapraszamy do oglądania!”


Tak przedstawia się okładka i tracklista wydawnictwa:


01. Solve
02. Wolves ov Siberia
03. God = Dog
04. Ecclesia Diabolica Catholica
05. Bartzabel
06. If Crucifixion Was Not Enough...
07. Angelvs XIII
08. Sabbath Mater
09. Havohej Pantocrator
10. Rom 5:8
11. We Are the Next 1000 Years
12. Coagvla


Behemoth na Wacken Open Air 2018 (klikając na zespół przejdziesz do relacji)

Festiwal Wacken Open Air odbył się już po raz 29. w niemieckiej miejscowości Wacken w dniach 2-4 sierpnia 2018. Podczas W:O:A w tym roku zagrali między innymi: Judas PriestNightwishRunning WildHelloween (w ramach trasy Pumpkins United), Arch EnemyEpicaUdo Dirkschneider z projektem Dirkschneider, Dimmu Borgir, Sepultura, GhostGojira, Oomph!, In Extremo, Children Of Bodom, Steel PantherSamaelDOROBehemoth, Skyline, Vince Neil, Danzig, Dokken, In Flames, Korpiklaani, Cannibal Corpse, Alestorm, Arkona, SkindredExit Eden, Fish, czy Blues Pills. 

Behemoth na Merry Christless


W trakcie tegorocznej edycji Merry Christless wystąpią: Behemoth, Batushka, Bölzer, Imperator oraz Untervoid. Bilety kolekcjonerskie na tegoroczną edycję Merry Christless są dostępne na:

https://sklep.knockoutprod.net (Warszawa i Wrocław)
oraz
https://tickets.soundrive.pl (Gdańsk).

Komentarze