In Twilight's Embrace na Mystic Festival 2019 [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
Wczoraj rozpoczął się dwudniowy Mysttic Festival w Krakowie. Zobaczcie galerię zdjęć z występu zespołu In Twilight's Embrace.

Tekst i zdjęcia: Paulina Łyszko

Podczas pierwszego dnia festiwalu zagrali (klikając w "pogrubiony" zespół przejdziesz do galerii zdjęć): Omnium Gaterium, Vltimas, Jinjer, Batushka, Powerwolf, Power Trip, Amon Amarth, In Twilight Embrace, Soulfly, In Flames, Possessed, Testament, Eluveitie. Headlinerem dnia był zespół Slipknot


Podczas drugiego dnia można było zobaczyć: Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Carcass, Hatebreed, Emperor, Entropię, Trivium, Frog Leap, Grand Magus, Immolstion, Lost Society, Municipal Waste i Crowbar. 


Organizatorzy zapowiedzieli już przyszłoroczną edycję festiwalu. Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10-11 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. 27 czerwca rusza sprzedaż karnetów Blind Bird w cenie 419 zł. Na razie nie wiadomo, kto zagra podczas wydarzenia. 

In Twilight's Embrace zagra przed Behemothem

Formacja In Twilight's Embrace zagra na przełomie września i października 2019 roku jako jeden z supportów podczas sześciu koncertów Behemoth w naszym kraju. Tak prezentuje się tournee:

26 września (czwartek) – Wrocław @ A2
27 września (piątek) – Poznań @ Hala MTP 2
28 września (sobota) – Katowice @ Spodek
29 września (niedziela) – Warszawa @ Hala Expo XXI
5 października (sobota) – Gdańsk @ B90
6 października (niedziela) – Kraków @ TAURON Arena Kraków

Zobaczcie galerię zdjęć z występu grupy In Twilight's Embrace:

Komentarze