Sabaton zagrał na Mystic Festival 2019 [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
W dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku odbył się dwudniowy Mystic Festival w Krakowie. Zobaczcie galerię zdjęć z występu zespołu Sabaton!


Tekst i zdjęcia: Paulina Łyszko

Podczas pierwszego dnia festiwalu zagrali (klikając w "pogrubiony" zespół przejdziesz do galerii zdjęć): Omnium Gatherum, Vltimas, Jinjer, Batushka, Powerwolf, Power Trip, Amon Amarth, In Twilight Embrace, Soulfly, In Flames, Possessed, Testament, Eluveitie. Headlinerem dnia był zespół Slipknot

Podczas drugiego dnia można było zobaczyć: Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Carcass, Hatebreed, Emperor, Entropię, Trivium, Frog Leap, Grand Magus, Immolstion, Lost Society, Municipal Waste i Crowbar.

Organizatorzy zapowiedzieli już przyszłoroczną edycję festiwalu. Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10-11 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. 27 czerwca rusza sprzedaż karnetów Blind Bird w cenie 419 zł. Na razie nie wiadomo, kto zagra podczas wydarzenia.

Sabaton w przyszłym roku powróci do Polski! Grupa zagra koncert w Warszawie (COS Torwar) 24 stycznia 2020 roku. Grupie towarzyszyć będą Apocalyptica i Amaranthe. Bilety dostępne będą od 5 lipca bieżącego roku.

Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu Sabatonu w Krakowie:

Komentarze