Gaba Kulka zagra koncert w Krakowie


Już 18 lutego 2020 roku w Krakowie wystąpi Gaba Kulka. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży.


Gaba Kulka – 10 lat Hat, Rabbit
Kraków – 18.02.2020 – Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71
Otwarcie wejść  19:00 Start 20:00
Bilety przedsprzedaż 60zł, 70zł, 80zł  w dniu koncertu 70zł, 80zł, 90zł
Bilety do nabycia:

Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71
BILETY ELEKTRONICZNE:
Teatr Variété
Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce
Bilety z sieci EMPIK
Bilety z systemu Going Kup bilet
BILETY ELEKTRONICZNE:

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/15179 w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/gaba-kulka/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

Bilety z sieci EMPIK: https://empikbilety.pl/wydarzenie/gaba-kulka-10-lat-krakow/luty-2020

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2175252/gaba-kulka-10-lat-hat-rabbit
________________________________________________
Zobacz także: Pankoteka 2020 w lutym w Krakowie TUTAJ
Zobacz także: Ray Wilson zagra w Krakowie TUTAJ. 
Zobacz także: Ray Wilson zagra w Chorzowie TUTAJ. 
Zobacz także: zmiana daty koncertu Kasi Kowalskiej w Krakowie TUTAJ. 
____________________________________________

"Dziesięć lat temu ukazał się album, który zmienił bieg mojego muzycznego życia. Jeden z tych rzadkich momentów gdy, po latach pracy, właściwy czas, właściwe miejsce i przede wszystkim, właściwi ludzie, układają się w nową szczęśliwą konstelację. Jest niemal pewne, że znacie mnie właśnie dzięki „Hat, Rabbit”. Teraz moja pierwsza złota płyta po raz pierwszy ukaże się w kolorze czarnym, na winylu. Postanowiłam posłuchać jej od nowa, dlatego wraz z Marcinem Borsem wróciliśmy do oryginalnych miksów i bogatsi o doświadczenia kolejnych nagranych wspólnie płyt, nadaliśmy jej nieco inny ton. To bardziej nowy kąt widzenia, niż całkiem nowe oblicze - podobnej metamorfozie poddaliśmy też okładkę! Mam nadzieję, że to wydawnictwo sprawi wam tyle radości co mnie samej"-  mówi Gaba Kulka.

Oficjalnie karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku od samodzielnie nagranej i wydanej własnym sumptem płyty „Out”. To wtedy zaczęły zauważać ją media i rosnąca publiczność. Jednak przełomem był wydany z wielkim hukiem trzy lata później „Hat, Rabbit”. Posypały się laury: „Mateusz” radiowej Trójki, nominacja do paszportu Polityki, złota płyta i doskonałe recenzje, a także Fryderyk dla „wokalistki roku”.

Chwilę później światło dzienne ujrzał „Sleepwalk”, wspólne dzieło Gaby i znanego m.in. z zespołu Futro, Konrada Kucza. Był to pierwszy z licznych i różnorodnych projektów, w jakich artystka wzięła udział (od piosenek Iron Maiden w autorskich aranżacjach zespołu Baaba po piosenki Wojciecha Młynarskiego) zanim publiczność mogła usłyszeć kolejny w pełni autorski, premierowy album: długo wyczekiwany, świetny „The Escapist” wydany w 2014 roku.  

We wrześniu 2016 ukazało się nowe wydawnictwo Gaby zatytułowane „Kruche”. Album zebrał bardzo dobre notowania u recenzentów. Obecnie artystka przygotowuje nowy, autorski materiał.Komentarze